چاپ فضای داخلی

عنوان ماژول

توضیحات ماژول در این قسمت قرار میگیرد

چاپ فضای داخلی (indor) چاپ فضای داخلی (indor)
چاپ فضای داخلی (indor)

چاپ فضای داخلی (بسته)، کلیه چاپ‌های دیجیتالی است که در محیط‌های سر پوشیده قرار ‏می‌گیرد و در معرض تاثیرات فضای بیرونی، مثل نور خورشید، گرما، سرما، رطوبت (باران) و ... نیست بنابراین مقاومت کمتری داشته و در محیط‌های باز نمی‌توان از آن استفاده کرد. ویژگی این چاپ ها ‏این است که در فاصله‌ی کمی نسبت به مخاطب قرار می‌گیرد‏ و به این دلیل باید از نظر وضوح و رنگ تصاویر، کیفیت بالایی داشته ‏باشد.

این چاپ، مناسب تبلیغات در فضاهای داخلی(بسته) و فضاهای بسته نمایشگاهی، طراحی و دکوراسیون داخلی و ارائه‌ی آثار ماندگار است. محصولات تولید شده توسط این نوع از چاپ دیجیتال، شامل انواع پوسترهای نمایشگاهی، استندهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی، دکور غرفه های نمایشگاهی، کارهای هنری و ... است.

علاوه بر کاربردهای گفته شده چاپ فضای داخلی و چاپ فضای خارجی کاربردهای دیگری نیز دارد از جمله چاپ روی سازه‌های نمایشگاهی مانند: رول آپ، پاپ آپ نمایشگاهی، میز کانتر، چاپ تابلوهای پشت نور یا بک لایت (backlit)، چاپ روی انواع فوم برد و تخته شاسی، چاپ بنرهای بدون بافت و دارای کیفیت بالا، چاپ روی فیلم‌های متالایز (چاپ متالایز)، چاپ آثار نقاشی با کیفیت و ماندگاری بسیار بالا، چاپ برچسب برای کار بر روی انواع سطوح، چاپ تصاویر و نقوش گرافیکی روی دیوارها و سطوح کف اتاق ها و سالن‌ها و ...

مجموعه چاپ نشان، بصورت ۲۴ ساعته با بهره‌گیری از دستگاه‌های چاپ فضای داخلی و بــکارگیری نرم افزار مدیریت رنگ، تصاویر و طرح ها را به رنگ واقعی آن ها چاپ می‌کند.

چاپ دیجیتال فضای داخلی بر روی مدیاهایی مثل کوتد، گلاسه ،کاغذ عکس، بک لایت، کاغذ متالایز، پارچه، استیکر و بوم با بهره گیری از به‌روزترین نرم افزارهای چاپِ مدیریت رنگ و دستگاه‌های مدرن قابل ارائه است. پایه جوهری (حلال) در این نوع چاپ آب است و برای افزایش ماندگاری و استحکام آن می‌توان از لمینت گرم و سرد استفاده کرد.

عنوان ماژول

توضیحات ماژول در این قسمت قرار میگیرد

کتد لمینت کتد لمینت
کتد لمینت

توضیحات

فوم برد فوم برد
فوم برد

متن توضیحات

استند رول آپ استند رول آپ
استند رول آپ

شاسی شاسی
شاسی

سازه های نمایشگاهی سازه های نمایشگاهی
سازه های نمایشگاهی

تماس با ما

تماس با ما

افزودن ماژول جدید
0%