سازه های نمایشگاهی
سازه های نمایشگاهی سازه های نمایشگاهی
سازه های نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی به ابزار آلات و ادوات ساخت و تزیین غرفه های نمایشگاهی گفته می شود. علاوه بر این، از انواع سازه های نمایشگاهی جهت تبلیغ محصولات و غرفه مورد نظر، نیز استفاده می گردد.

تبلیغات محیطی نمایشگاه، یک رسانه خاص برای جذب مخاطب و بازاریابی است و تبلیغات نمایشگاهی در ایجاد بازار رقابتی برای شرکت ها و زمینه سازی برای جذب مشتری تاثیر بسزایی دارد. باتوجه به محدودیت های مالی، مکانی و زمانی بیلبردهای تبلیغاتی، استفاده از سازه های نمایشگاهی مانند اسپیس فریم یک راه تبلیغاتی اقتصادی و مقرون به صرفه است. چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) با ارائه خدمات سازه های نمایشگاهی از جمله استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی، بدون واسطه، یکی از برترین شرکت ها در زمینه طراحی، مشاوره، پیاده سازی و چاپ می باشد.
  غرفه نمایشگاهی ابزار قدرتمندی است، زائیده برنامه ریزی دقیق شرکت کننده و ایده خلاق طراح که به منزله ویترینی است برای نمایش انواع فعالیت ها و تکنیک های فروش. به کلامی دیگر، غرفه نمایشگاهی یک تصویر چند بعدی از پیام های بازاریابی و فروش است.
غرفه مجموعه ای از سازه های فیزیکی نیست بلکه واسطه بازاریابی یکپارچه ایست که از ویژگی های فیزیکی خود برای ایجاد فرصتهای فروش محصولات و خدمات استفاده می کند. غرفه تصویر روشنی از شرکت کننده است برای دامنه وسیعی از مخاطبان!

غرفه آرایی با بهره گیری از سازه های پاپ آپ و انواع میز کانتر انجام می پذیرد که این نوع سازه ها قبلا ساخته شده ودر مدت زمان کوتاهی و با تعداد نفرات خیلی اندک قابل نصب واجراست. از مزایای دیگر این سازه ها پرتابل بودن و ماندگاری آن است که سازه را قابل استفاده در سالهای بعد می نماید.

سازه های نمایشگاهی

پاپ آپ پاپ آپ
پاپ آپ

میز کانتر میز کانتر
میز کانتر

استند کاتالوگ استند کاتالوگ
استند کاتالوگ

استند نمایشگاهی استند نمایشگاهی
استند نمایشگاهی

استند x استند x
استند x

افزودن ماژول جدید
0%